Skip to main content

Listopad jest miesiącem, gdy na dobre pierniczymy świąteczne wzory! Półki przepełnione są choinkami, śnieżynkami czy bombkami, zamieniamy się w piernikową krainę.

W tym roku przygotowaliśmy piękne, autorskie pudełka. Sprawiają się, że Nasze pierniki na pierwszy rzut oka pozostają tajemnicą… Dlaczego? Pudełko jest przesuwane, a obdarowana osoba dopiero po otworzeniu go widzi zawartość!

Podsumujmy… Piękne, eleganckie i śwwiąteczne pudełko. W środku piękna bibuła i elegacka naklejka. Tadam! Są i one, piękne, artystycznie zdobione pierniki, każdy z dziurką. Można je schrupać, postawić w ozdobnym pudełku, powiesić na choince… Możlwiości jest wiele.

Ale jest jedna rzecz, która zdradza zawartość pudełka! Zapach! Korzenny zapach, który sprawia, że choć na chwilę mogą przenieść się Państwo do Naszej pracowni… W centrum malowniczego Podlasia, tuż przy Rynku Kościuszki…

Zapach, smak, kolory, świąteczna magia. To wszystko co możemy zapropnować w okresie świątecznym.

Serdecznie zapraszamy do Piernikarni przy ul.Białówny 2/3, gdzie mogą Państwo zakupić pierniki czy skompletować własne zestawy. Można zakupić również Nasze wyroby, chociażby serducha z powidłami czy pyszną kostkę.

Jeśli jednak dzieli Nas odległość… Zapraszamy do odwiedzenia sklepu online 🙂

Sprawdź nasz sklep