Skip to main content

Ostatnio w pracowni na Białówny była burza mózgów, ale spokojnie – sytuacja jest opanowana i możecie nas śmiało odwiedzić. Mało tego! Z tej burzy powstała nasza pyszna, piernikowa nowość i oczywiście nastał spokój. Na naszych twarzach pojawił się uśmiech i dziwne mruczenie podczas degustacji – mamy to!

Pierwsza nowość to piernikowe cake popsy, znajdują się na pięknych papierowych słomkach, a jednym ze składników są mielone pierniki. Dlatego są mięciutkie, ładne i delikatnie chrupią.

Polane są czekoladą i zdobione jadalnym, ozdobnym złotem. Mają dwie zalety, pierwsza to taka, że można je schrupać na raz. Druga to taka, że gdy zapakujemy je w celofanowy woreczek, przewiążemy wstążką – stają się również pięknych prezentem. Możemy dodać do nich zaprojektowaną przez nas winietkę z dowolnym napisem i… mamy gotowe podziękowanie dla gości: chrzest, baby shower, wesele, urodziny czy komunia. Okazji jest wiele, tak jak piernikowych możliwości.

Czas na kolejną nowość… Moja mama ma mały ogródek w którym wyrosły duże cukinie i tak stworzyła powidła z cukinią. Leżakowały, czekały w słoiczkach, aż pewnego dnia zostały połączone z piernikową masą… Powstała Tartaletka z powidłami z cukinii z dodatkiem czekolady… Jakie to jest pyszne!!!

Jeśli jesteście Państwo w pobliżu Rynku Kościuszki w Białymstoku, serdecznie zapraszamy na
Białówny.