Skip to main content

Od 10 lat tworzę pierniki, zarówno wzory które tworzę dla klientów szukających prezentu dla swoich  bliskich, jak również współpracuję z firmami. Aż ciężko uwierzyć, że to już 10 lat mojej słodkiej i tak  kreatywnej pracy! Pierniki które tworzę dla firm są zazwyczaj z logo bądź elementami związanymi  produktem bądź kolorystyką firmy. W swojej pracy lubię wyzwania, to one pozwalają mi na stały  rozwój, możliwość wykazania się kreatywnością. W tym roku wspólnie z moim zespołem  stworzyliśmy ponad 5 TYSIĘCY BURAKÓW CUKROWYCH!  

Jak wygląda proces składania takiego zamówienia? 

Przede wszystkich ważna jest rozmowa z klientami, najlepiej telefoniczna – właśnie wtedy można  szczegółowo omówić wygląd piernika oraz potrzeby firmy.  

Wspólnie omawiamy budżet, potrzeby klienta, kolorystykę czy motyw przewodni – im więcej  informacji, tym lepiej. 

Następnie tworzę kilka projektów z których klient wybiera te, które najbardziej mu odpowiadają.  Po zatwierdzeniu zamówienia podpisujemy umowę i zaczynamy słodką „zabawę”! 

Ważną częścią jest ciasto, ponieważ pamiętajmy o tym, iż nie tylko wygląd piernika jest ważny, ale  również jego smak. To receptura, która została dopracowana przeze mnie i mój zespół, śmiało mogę  powiedzieć, że są smakowite. Ciasto powstaje z wysokiej jakości produktów, a jego smak dopieszcza  przyprawa korzenna własnej produkcji. Następnie ciasto wałkowane jest ręcznie i wykrajane z  foremek o wybranym kształcie, dbamy o to, aby grubość każdego ciastka była jednakowa.  

Piernik jest lukrowany, powstają na nim napisy, a na koniec szczegóły – ozdoby, które są wisienką na  torcie. Każdy piernik jest pakowany, przewiązany wstążką, a z tyłu naklejamy etykietę ze składem  oraz terminem do spożycia. Tak właśnie powstawały buraki!

Nasze pierniki zdobywają serca klientów, ale również osób które są nimi obdarowane. Takie osoby  często wspominają słodkie upominki, a nawet zachowują je na lata. Dlatego właśnie pierniki są  świetnym wyborem jako prezent dla kontrahentów, klientów czy jako upominek dla pracowników.  Tworzą miłe wspomnienia, są niebanalne i zaskakują, a co za tym idzie, wpływają na pozytywny wizerunek marki.  

Liczy się pierwsze wrażenie, czyli wygląd piernika. Po chwili obdarowana osoba czuje również  korzenny zapach piernika, jego niesamowity smak.

Posiadamy ofertę propozycji wzorów dla firm, jednak uwielbiamy zamówienia indywidualne, podczas  których możemy stworzyć piękny wzór, dobrany do potrzeb firmy. Dlatego też zachęcam Państwa do  kontaktu telefonicznego, gdzie chętnie opowiem o możliwościach zdobienia.  

Jakie informacje warto przygotować przed taką rozmową? 

Termin realizacji oraz przybliżona ilość pierników. Następnie budżet jaki firma posiada na realizację  oraz kształt/wielkość/zdobienia albo cechy charakterystyczne marki, do których dobiorę propozycje  wzoru.  

Moim klientom – tym, którzy są ze mną od lat, jak i tym którzy są od niedawna – serdecznie dziękuję  za to, że jesteście oraz za zaufanie. Do mnie, mojego zespołu oraz wizji, które mogą przełożyć na  ciastka. 

A jak podobają Wam się moje buraki?