Skip to main content

3 kwietnia miało miejsce najpiękniejsze i największe wydarzenie ślubne w Białymstoku, w hotelu Podlasie – I Said Yes! Byłyśmy również my i pierniki! Przez cały dzień na scenie występowali prelegenci z ogromną wiedzą o ślubach, a gościem specjalnym była Izabela Janachowska. Czy znacie w Polsce większego eksperta od ślubów?

Podczas przygotowań do oferty ślubnej skupiłam się na różnorodności wzorów oraz cen.Stworzyłam pierniki o różnych kształtach, kolorach, motywach oraz sposobach personalizacji. To piękne wydarzenie w życiu młodej pary, szczególny dzień – dlatego dbam o to, aby ten dzień był również słodki. Wykonuję również wzory wedle pomysłu klienta, dopasowane do zainteresowań młodych, motywu przewodniego przyjęcia czy do grafiki na zaproszeniach. Dbam o każdy detal podczas wykonywania każdego piernika. Precyzyjne wykończenie, staranne pakowanie – detale, które sprawiają, że efekt końcowy jest WOW!

Jeśli czeka Państwa ten szczególny dzień – serdecznie zapraszamy do kontaktu, prześlemy ofertę ślubnych podziękowań na rok 2022.

Mamy w sprzedaży również zestawy prezentowe, które stanowią piękne dopełnienie ślubnego prezentu.