Jak to się zaczęło

Moja słodka pasja

Wszystko zaczęło się 8 lat temu, kiedy obudziłam w sobie pasję do tworzenia czegoś co miało wymiar artystyczny. To  miało pomóc mi uzewnętrznić drzemiącą we mnie kreatywność. Na początku była renowacja mebli, biżuterii, malowanie ceramiki i zdobienie pierników. Nigdy nie pomyślałabym, że to właśnie pierniki staną się moją drogą życiową.

Te słodkie cuda cieszyły się coraz większą popularnością i zdobywały stale rosnącą rzeszę fanów. Poczułam niesamowite spełnienie, ja się uzewnętrzniałam się tworząc coraz to nowe rzeczy a ludziom się to podobało. Doszło do tego, że ludzie chcieli mieć moje pierniki i chcieli za nie płacić. Nim się obejrzałam, moja domowa pasja stała się prężnie działającą firmą, która niezmiennie od lat dostarcza robione z miłością pierniczki na każdą okazję.

Wiem, że moje korzenne maluszki towarzyszą wam w najważniejszych chwilach w życiu dlatego każdy piernik jest przygotowywany z najwyższą precyzją i pasją płynącą prosto z mojego serca – dla was kochani.

Robione z miłością

100% naturalne składniki

Całkiem poważnie – najważniejsze to robić to, co się robi z miłością. Trzeba mieć szacunek do klienta, produktu i do siebie samej oczywiście. Może to brzmi trochę górnolotnie, ale naprawdę, kiedy nie mam chęci do pracy, kiedy czasem muszę coś zrobić wbrew sobie, z obowiązku, nie wychodzi mi to i odbiorcy to widzą. A z piernikami jest podobnie. Wystarczą dobrej jakości produkty, dobre proporcje i ciągłe udoskonalanie.

W skład moich pierniczków wchodzą produkty regionalne – miód z białowieskich pasiek, jaja od szczęśliwych podlaskich kurek czy mąka z lokalnego młyna – to powoduję, że moje wypieki wyróżniają się pod względem smakowym.

Sprawdź rodzaje pierników

Dowiedz się więcej

Media o mnie

Dzień Dobry TVN

15 Grudnia, 2020

Obcasy Podlasia

Grudzień 18, 2017

Gazeta Współczesna

Grudzień 19, 2018

Kurier Poranny

Grudzień 20, 2018

Bliżej Biznesu

10 Grudzień, 2018