Jak to się zaczęło

Jak zaczęła się przygoda z piernikami?

Moja piernikowa przygoda trwa już 10 lat, właśnie wtedy obudziłam w sobie pasję do  tworzenia czegoś o wymiarze artystycznym. Od zawsze bliski był mi rysunek czy spotkanie z  farbami. Początkowo zajmowałam się renowacją mebli, tworzeniem biżuterii czy  malowaniem ceramiki. Nigdy nie myślałam, że to właśnie pierniki staną się moją życiową  drogą.  

Moje prace wywoływały dużą radość wśród obdarowanych nimi osób, stąd też stale  poszerzałam swój warsztaty, doskonaliłam techniki zdobienia. W 2018 roku otworzyłam  miejsce, które wita moich klientów korzennym zapachem, a na półkach można znaleźć wzory  na każdą okazję. Pierniki tworzę z pasją, dbając o najmniejszy detal. Ważna jest dla mnie  świadomość w jaki wielu ważnych chwilach pierniki towarzyszą moim klientom. Są to śluby,  narodziny nowego członka rodziny, chrzest czy sprawiają radość przy Wigilijnym stole.  

Pierniki mojej marki podróżują po całym kraju, jak i poza jego granice. Cieszy mnie obecność  moich stałych klientów, jak i tych którzy nieustannie dołączają do tego grona. 

Obecnie AniPasje to rodzinna marka, w której swój udział ma również mój mąż i córka.  Nasza marka jest niczym członek rodziny, który pragniemy wspólnie dla Państwa rozwijać i  dbać o to, aby pierniki nadal cieszyły smakiem, korzennym zapachem, ale przede wszystkim,  by w dalszym ciągu wywoływały tyle pozytywnych emocji.

Robione z miłością

100% naturalne składniki

Całkiem poważnie – najważniejsze to robić to, co się robi z miłością. Trzeba mieć szacunek do klienta, produktu i do siebie samej oczywiście. Może to brzmi trochę górnolotnie, ale naprawdę, kiedy nie mam chęci do pracy, kiedy czasem muszę coś zrobić wbrew sobie, z obowiązku, nie wychodzi mi to i odbiorcy to widzą. A z piernikami jest podobnie. Wystarczą dobrej jakości produkty, dobre proporcje i ciągłe udoskonalanie.

W skład moich pierniczków wchodzą produkty regionalne – miód z białowieskich pasiek, jaja od szczęśliwych podlaskich kurek czy mąka z lokalnego młyna – to powoduję, że moje wypieki wyróżniają się pod względem smakowym.

Sprawdź rodzaje pierników

Dowiedz się więcej

Media o mnie

Dzień Dobry TVN

15 Grudnia, 2020

Obcasy Podlasia

Grudzień 18, 2017

Gazeta Współczesna

Grudzień 19, 2018

Kurier Poranny

Grudzień 20, 2018

Bliżej Biznesu

10 Grudzień, 2018